Aşkabat Eğitim Müşavirliği

Öğretmenlerle Toplantı

T.C. Aşkabat Büyükelçiliği Eğitim müşavirliğine bağlı okullarda görev yapan öğretmenlerle toplantı yapıldı.
Öğretmenlerle Toplantı

T.C. Aşkabat Büyükelçiliği Eğitim müşavirliğine bağlı okullarda görev yapan öğretmenlerle toplantı yapıldı.Toplantı Eğitim Müşaviri Sayın Zübeyir YILMAZ başkanlığında gerçekleşti.Toplantıya Aşkabat Türk Anadolu Lisesi Müdürü Gökhan GÜLMEZ,Aşkabat TÜrk Ortaokulu Müdürü MEhmet BAĞCI,Aşkabat Türk İLkokulu Müdürü Süleyman OKTAY katıldı.

Eğitim Müşaviri Zübeyir YILMAZ 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının Türk - Türkmen tüm eğitim camiasına hayılrı olsun dedi.

Eğitim Müşaviri Zübeyir YILMAZ Burada bir aile olduklarını hep birlikte eğitimin kalitesinin dahada artırılması için gerekli gareti gösteriyorsunuz ve bundan sonrada göstereciğinize inanıyorum dedi.

Eğitim Müşaviri Zübeyir YILMAZ Okulun eğitim-öğretime hazırlanmasında gerekli hassasiyeti gösteren Yönetici, Öğretmen ve yardımcı personele teşekkür ediyorum dedi.

Eğitim Müşaviri Zübeyir YILMAZ yapılan duyurların ilgli kişi ve makamlardan yapılacağını diğer asılsz bilgilere itibar edilmemesi gerektiğini söyledi.

Eğitim Müşaviri Zübeyir YILMAZ Yurt dışında görev yaptığımız sürece sadece eğitimöğretime odaklanılması gerektiği, ortaya çkan durumlara olumlu bakılmasının her açıdan daha güzel olacağını belirtti.

Daha sonra öğretmenlerin soru ve görüşlerini dinleen eğitim müşaviri iyi dilek temennisiyle toplantıyı bitirdi.

12-10-201812-10-201812-10-201812-10-201812-10-2018

Göroglu 31 Aşkabat - 99(312) 27 37 52

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.