Aşkabat Eğitim Müşavirliği
Mezuniyet Töreni
Aşkabat Türk Anadolu Lisesi 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni yapıldı.![Mezuniyet Töreni](/meb_iys_dosyalar/2018_05/16155141_manset.jpg)
Aşkabat Türk Anadolu Lisesi 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni Aşkabat Eğitim Müşavirliği salonunda T.C.Aşkabat Büyükelçimiz Sayın Mustafa KAPUCU ve Hanımefendi,Sayın Eğitim Müşaviri Zübeyir YILMAZ,Öğretmenler,öğrenciler ve velilerin katılımıyla yapıldı.Programda öğrencilerin hazırlamış olduğu çeşitli etkinlikler sunuldu.