Aşkabat Eğitim Müşavirliği
Öğretmenler Günü Etkinlikleri
![Öğretmenler Günü Etkinlikleri](/meb_iys_dosyalar/2023_11/25121334_02.jpg)
24 Kasım Öğretmenler Gününde bir dizi etkinlik yapıldı. İlk olarak Ortak Türkmen Türk Okulu sınıfları ve öğretmen odaları ziyaret edilerek öğretmenlerimize çiçek takdim edildi.
Öğretmenlerimiz için okulumuzun toplantı salonunda düzenlenen öğretmenler günü etkinliğine T.C. Aşkabat Büyükelçisi Sayın Togan Oral ve Hanımefendi Özgür Dünya Sarısoy Oral teşrif ettiler.
Öğretmenlerimize hediyelerini vererek pasta kesiminin ardından sohbet ettiler. Aynı günün akşamında tüm öğretmenlerimiz ve çalışanlarımız akşam yemeğinde buluşup müzik dinletisine katıldı.
Günümüz kutlu olsun.